2021'in En İyi Telefon Takip Programları

2021’in En İyi Telefon Takip Programı Hangisidir?

5
(1)

Telefon takip programları, yakın zamanda insanların yaşamlarına girmesine rağmen günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu yoğun talebe cevap verebilmek için farklı programlar geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Dolayısıyla insanların kullanabilecekleri telefon takip programı sayısı oldukça fazladır. Ancak bunların tamamı aynı kalitede değildir ve bazıları beklentileri kesinlikle karşılamaz. Kaliteli olanlar arasından da bazılarının çok daha üstün olduğu ve insanları istediklerinden çok daha fazlasını verdiği söylenebilir. İşte bahse konu durum, telefon takip yazılımları arasında bir kıyaslanma yaşanmasına neden olmuştur. Yazımızın devamında bu kıyaslamaya ilişkin detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nedir?

Her ne kadar birçok kişi tarafından bilinse de, telefon takip yazılımı hakkında genel bir bilgi vermek faydalı olacaktır. Casus yazılım olarak da bilinen söz konusu programlar, insanların başta güvenlik olmak üzere farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirilmiştir. Mobil cihazların yazılım yüklenebilir özellikte olması ve bu cihazlarda internet erişiminin olması, söz konusu programların geliştirilmesinin temel dayanak noktası olarak ifade edilebilir.

Zaman zaman telefon dinleme programı şeklinde de ifade edilen, ancak telefon dinleme işleminden çok daha fazlasını yapan ilgili yazılımlar, hedef telefondan farklı bilgilerin alınmasını sağlar. Bu bilgiler farklı amaçlar için kullanılır. Bazen aldatılma durumunun ortaya çıkarılması, bazen çocukların güvenliğinin sağlanması, bazen çalışanların takibi, bazen de daha farklı bir amaç için kullanılabilir.

En İyi Telefon Takip Programı Hangisidir?

Telefon takip programları incelendiğinde bunlar arasında kıyasıya bir rekabet olduğu görülecektir. Yazılımlar sürekli olarak geliştirilmekte ve bu yarışta geride kalmamaya çalışmaktadır. Ancak bunlardan bir tanesi var ki; beklentilerin çok daha üzerinde bir performans gösterir. Hem yapabildikleri, hem teknik özellikleri, hem de güvenlik seviyesi ile dikkatleri üzerine çeker. Bu yazılım, Spy Kontrol programından başkası değildir.

Telefon Takip Programı
Telefon Takip Programı

Uzun zamandır insanlara hizmet eden bu yazılım, halen geliştirilmekte ve yazılıma yenilikler eklenmektedir. Son derece başarılı olan Spy Kontrol, farklı özellikleri dikkat çekmekte ve adeta insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Bütün bu özelliklerden dolayı 2021 yılının ve belki de tüm zamanların en iyi casus programı olmaya hak kazanacaktır.

Spy Kontrol Özellikleri Nelerdir?

Spy kontrol programının birçok farklı özelliği vardır. Ancak bu özelliklere tam olarak değinmeden önce programın teknik yapısından bahsedilmesi çok daha doğru olacaktır. Programın teknik yapısına bakıldığında sadece Android sistemlerde çalıştığı görülecektir. Bir diğer önemli husus ise casus yazılım kurulumu, sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapılabilir. Yani uzaktan casus program kurulumu gibi bir olay söz konusu değildir. Bu noktada oldukça gerçekçi seçenekler sunduğu dikkat çeker.

Casus program ile ilgili bilinmesi gereken hususlardan birisi de gizliliktir. Gizlilik konusunda oldukça iyi olan söz konusu yazılım, ilk andan itibaren kendisini gizler ve kesinlikle fark ettirmez. İşte bundan dolayı telefon takip ve telefon dinleme gibi işlemlerin uzun süre, sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar.

Spy Kontrol Neler Yapabilir?

Yukarıda casus yazılım ile ilgili teknik özelliklerden bazılarına değinilmiştir. Bu aşamada ise söz konusu yazılımın neler yapabildikleri anlatılacaktır. Öncelikle bu yazılımın kurulumdan itibaren hedef cihazın her bölümüne erişim sağladığı ve bu şekilde gerekli işlemleri yapabildiği bilinmelidir. Şimdi, telefon takip programı tarafından yapılabilen işlemlere ve bunların detaylarına bakalım:

·       Telefon Dinleme

Geçmişten itibaren insanların en önemli isteği olan telefon dinleme, bu yazılım sayesinde mümkün hale gelmiştir. Artık telefon hattı üzerinden yapılan görüşmeler, son derece kolay ve basit şekilde dinlenebilir. Hatta sizin için bu görüşmeler otomatik olarak kayda alınır.

·       SMS Mesaj Takip

Günümüzde her ne kadar yoğun olarak kullanılmasa da, halen zaman zaman mesajların kullanılması söz konusu olabilir. Casus yazılım, bu noktada mesajlara anlık olarak erişim sağlayabilir.

·       Facebook Takip

Sosyal medya ağlarının en büyüklerinden olan Facebook, aynı zamanda bir iletişim ağı olarak da ifade edilebilir. İşte bu özelliklerinden dolayı dünya genelinde ve ülkemizde çok sayıda insan bu uygulamayı kullanılır. Casus yazılım ise hedef telefondaki Facebook üzerinden yapılan işlemlerin takip edilmesini sağlar.

·       Skype Takip

Bir iletişim uygulaması olan Skype üzerinden yapılan bütün işlemler, anlık olarak takip edilebilir.

·       Whatsapp Takip

Mobil cihazların kullanımı ile insanların hayatına giren Whatsapp, dünya genelinde en fazla kullanılan iletişim uygulaması olarak ifade edilir. Günümüzde bu uygulama üzerinden görüntülü, sesli ve yazılı iletişim kurulabilir. İşte bütün bu işlemler, casus program üzerinden takip edilebilir.

·       Ortam Dinleme

Casus yazılım ile sadece telefondan yapılan görüşmeleri değil, yüz yüze olan görüşmeleri de dinleyebilirsiniz. Telefon açık olmasa dahi, uzaktan telefonun mikrofonu aktif edilebilir ve böylece yapılan görüşmeler mikrofon üzerinden dinlenebilir.

·       Ortam İzleme

Uzaktan kameranın açılması ile ortama dair görüntüler alınmasını sağlar.

·       GPS Konum Bulma

GPS, geçmişte gemilerin yerlerinin izlenmesi için geliştirilmiştir. Günümüzde ise bütün telefonlarda bulunan bir özellik haline gelmiştir. Telefon takip programı ile GPS özelliği aktif edilebilir ve böylece takip edilen kişinin konumu bulunabilir.

·       İnternet Geçmişini Öğrenme

Bir kişinin girmiş olduğu web siteleri, o kişi hakkında farklı bilgiler edinilmesini sağlayabilir. Casus yazılım ile hedef kişinin girdiği internet siteleri öğrenilebilir.

·       Rehber Takip

Casus program ile hedef telefonun rehberinde bulunanlara erişim sağlamak mümkündür.

·       Galeri Takip

Galeride yer alan video ve fotoğraflara erişim, bu yazılım ile mümkündür.

·       Web Sitesi Engelleme

Günümüzde çocukların da akıllı telefonlarının olması, çocukların kolay ve gizli bir şekilde internette gezinmesine imkan verir. Ancak bazı internet siteleri çocuklar için tehlikeli veya gelişimleri için uygun olmayabilir. Bu yazılım ile bahsedilen türden sitelerin engellenmesi mümkündür.

Yukarıda yer alanların haricinde, Spy Kontrol tarafından yapılabilen farklı işlemler de vardır. Bütün bunlar dikkate alındığında, telefon takip programı ile bir kişinin uzaktan, adım adım izlenmesinin mümkün olduğu anlaşılacaktır.

Telefon Takip Programı Fiyatları

Spy Kontrol almayı planlayan kişilerin bilmesi gereken hususlardan birisi, ücretsiz telefon takip programı olmadığıdır. Her ne kadar farklı internet sitelerinde bu yönde farklı reklamlar olsa da, bunların gerçek olmadığı ve genellikle de dolandırıcılık için verildiği bilinmelidir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlar çıkabilir.

Ücretsiz casus program kullanımı, sadece deneme sürümünde mümkündür. Bunun haricinde böyle bir kullanımın mümkün olmadığı bilinmelidir. Dolayısıyla da kullanıcıların telefon takip programı satın al işlemi yapması gerekir. İlgili yazılım için ödenmesi gereken ücret ise kullanım süresi ve programa ait pakete göre farklılık gösterir. Telefon takip programı fiyatları;

  • Ekonomik plan: 350 ₺
  • Gold plan: 600 ₺
  • Platin plan: 750 ₺

Bu rakamlar 30 günlük kullanım ücretidir. Kullanım süresine bağlı olarak ödenmesi gereken rakamlar da artacaktır. Ancak uzun süreli alımlarda, aylık bazda telefon takip programı fiyatı daha uygun seviyeye gelir. Yıllık bazdaki ücretler incelendiğinde durum daha iyi anlaşılacaktır. Yıllık telefon takip programı fiyatları şu şekildedir:

  • Ekonomik plan: 1.250 ₺
  • Gold plan: 1.500 ₺
  • Platin plan: 1.750 ₺

Görüleceği gibi aylık olarak dikkate alındığında yıllık paketlerin alınması çok daha mantıklı olacaktır.

Ortalama puan 5 / 5. Verilen oy sayısı: 1

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir