Android Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Android Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

0
(0)

Android telefon takibi nasıl yapılır sorusu, özellikle son dönemlerde insanlar tarafından çok fazla dile getirilmektedir. Bunun elbette farklı nedenleri olduğu söylenebilir, fakat genel amacın güvenlik olduğunu söylemek yanlış olmaz. İnsanlar telefon takip ile bazen çocuklarını, bazen eşlerini, bazen kendilerini, bazen de daha farklı unsurları korumak isteyebilir. İşte bütün bunlar, casus program olarak da bilinen telefon takip programları tarafından yapılan işlemlerin artık bir tercih değil, adeta bir zorunluluk olmasına neden olur.

Telefon Takip Programları Nedir?

Telefon takip programları veya bilinen diğer adıyla casus yazılım, insanların başta telefon dinleme olmak üzere bu alandaki beklentilerini etkili bir şekilde gidermek için geliştirilmiş olan özel programlardır. Bu programlar ile insanlar, hayal dahi edemeyecekleri birçok işlemi yapabilir ve üstelik bunu da gizli olarak yapar. Yani telefonu takip edilen kişinin bu durumdan çoğu zaman haberi bile olmaz.

Fiziksel erişim olmadan telefon takip ve eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim gibi soruların cevabı olan bu yazılımlar, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışır. Bundan dolayı da Android telefon takibi nasıl yapılır sorusunun cevaplarıdır.

Telefon Takip Yazılımı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Telefon takibi yapabilmek için öncelikle yukarıda genel hatları ile ifade edilen yazılımın doğru bir şekilde kurulması gerekir. Bu işlem oldukça kolaydır ve sadece 3 dakika sürebilir. Casus yazılım kurulumu için herhangi bir teknik bilgiye gerek yoktur. Sadece cep telefonu kullanmasını bilen insanlar dahi zorlanmadan ilgili işlemi yapabilirler. Zaten bu konuya ilişkin özel bir videolu anlatım hazırlanmıştır. Bu video üzerinden gerekli işlemler öğrenilebilir.

Telefon takip programı kurulumu için detaylara geçmeden önceden bilinmesi gereken bazı hususlara değinilmesi gerekir. Öncelikle yukarıda da bahsedildiği gibi bahse konu yazılım sadece Android sistemlerde çalışır. Bundan dolayı takip edeceğiniz telefonun işletim sisteminin Android olduğundan emin olmanız gerekir. Bir diğer önemli detay ise söz konusu işlemin sadece fiziki olarak erişim sağlanan telefonlara yapılabilmesidir. Yani uzaktan casus yazılım kurma veya benzeri bir işlemin gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

Casus Telefon İzleme
Casus Telefon İzleme

Yukarıda bahsedilen şartlar sağlanmışsa kuruluma geçilebilir. Kurulum için gizlilik çok büyük bir önem taşır ve kesin olarak sağlanması gerekir. Hatta şüphe dahi çekilmemelidir. Bunlar sağlandıktan sonra hedef telefon ele geçirilmeli ve ilk olarak yazılım, kendi sitesinden telefona indirilmelidir. Daha sonra ise ayarlar bölümünden düzenlemeler yapılmalıdır. Böylece telefon kurulama hazır hale getirilmelidir. Son olarak da kurulum, sıradan bir mobil uygulama gibi kurulmalıdır. Bu işlem 3 dakika sonunda tamamlanmış olur ve böylece casus program kendiliğinden aktif hale gelir.

Telefon Takip Yazılımı Neler Yapabilir?

Koca takip programı olarak da ifade edilen ilgili yazılımın neler yapabileceği insanlar tarafından merak edilen hususlardan birisidir. Kurulum doğru olarak yapıldıktan sonra bu program tarafından birçok işlem başarılı bir şekilde yapılabilir. Yapılacak işlemlerin başında ise uzaktan telefon dinleme gelir. Hedef telefondan yapılan bütün telefon görüşmeleri, anlık olarak dinlenebilir.

Casus yazılım tarafından yapılan işlemler elbette sadece dinleme ile sınırlı değildir. Bunun dışında Facebook takip, Whatsapp takip, galeri takip, GPS konum bulma, internet geçmişini öğrenme ve ortam dinleme gibi çok farklı işlemler de başarılı bir şekilde yapılabilir. Bütün bunlar sayesinde takip edilen kişinin adeta adım adım izlenmesinin mümkün olduğu söylenebilir. İnsanlar, ilgili işlemler sayesinde merak ettikleri her türden bilgiye kısa sürede ulaşabilir. Kısacası telefon dinleme programları, beklentileri üst seviyede karşılar.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir