Casus Yazılım Nedir? Casus Yazılım Satın Al

Casus Yazılım Nedir? Casus Yazılım Satın Al

0
(0)

Casus yazılım nedir ve casus yazılım satın al konusu, son dönemlerde insanların fazlasıyla ilgisini çekmektedir. İnsanlar, bilinmeyenleri ve sırları öğrenme konusunda büyük bir isteğe sahiptir. Bundan dolayı da bunun farklı yollarını arar. Geçmişten günümüze kadar telefon dinleme konusuna ilgi göstermesinin de temel nedeni olarak bu durum gösterilebilir. Ancak geçmişteki imkanların kısıtlı olmasına bağlı olarak böyle bir durum yaşanamamıştır. Günümüze gelindiğinde ise insanların kullandıkları akıllı telefonlar, birçok kolaylığa sahip olmasına karşın dinlenebilir özelliktedir. İşte bu durum, sıradan insanların dahi kolay bir şekilde dinleme ve takip yapmasına izin vermiştir.

Casus yazılım, son dönemde yaşanan gelişmelere bağlı olarak geliştirilmiştir. Söz konusu programların geliştirilmesinin temelinde, akıllı telefonların internet kullanabilmeleri ve bunlara yazılım yüklenebilmeleri vardır. Söz konusu durum sayesinde casus programlar geliştirilmiş ve insanların kullanımına sunulmuştur.

Casus programlar, insanlar tarafından farklı amaçlar için kullanılır. Ancak günümüzde bu programların artık bir ihtiyaç olduğundan bahsedilmesi yanlış olmaz. Söz konusu yazılımlar ile insanlar çocuklarını anlık olarak izleyebilir, girdikleri siteleri kontrol edebilir ve yanlış şeyler yapmalarını engelleyebilir. Bu ise çocukların geleceklerini garanti altına almaya imkan veren bir durum olarak ifade edilebilir. Bir diğer kullanım alanı ise eşler arasındaki güvensizliklerdir. Eşine güvenmeyenler veya aldatılma şüphesine kapılanlar, casus yazılım kullanarak bu durumun ne kadar gerçek veya ne kadar saçma bir düşünce olduğunu görebilir. Telefon takip programları bunların dışında birçok farklı kullanım imkanına sahiptir.

Casus Yazılım Nedir?

Her ne kadar yukarıda genel hatları ile ifade edilmiş olsa da, bu yazılımların genel özelliklerinden bahsedilmesi yararlı olacaktır. Casus yazılım; yüklendiği telefonun bütün bilgilerine erişen ve bunu da uzaktan istenilen kişiye aktaran özel programlardır. Bu programlar ile telefon dinlemesi, ortam dinlemesi, Facebook takip, rehber takip, galeri takip, Whatsapp takip ve benzeri birçok işlem etkili bir şekilde yapılabilir. Bütün bu işlemler ise insanların farklı bilgileri kısa sürede öğrenmesine ve bunlar üzerinden bir takım sorunları çözmesine neden olur.

Casus yazılım kullanarak bir kişinin gün içinde telefondan veya mobil uygulamalardan kimlerle görüştüğü, fiziki olarak nerelere gittiği, hani sitelere girdiği gibi bilgiler öğrenilebilir. Bunlar dikkate alındığında ise ilgili yazılımın insanları adeta adım adım izlemeye imkan verdiği söylenebilir. Genel olarak beklentileri en üst seviyede karşılar.

Casus Yazılım Nedir? Casus Yazılım Satın Al
Casus Yazılım Nedir? Casus Yazılım Satın Al

Casus Yazılım Satın Al

Casus yazılım satın al işlemine dair farklı görüşler vardır. Öncelikle bir grup, bu yazılımın tamamen ücretsiz olduğunu ve buna bağlı olarak da kolay bir şekilde kullanılacağını iddia eder. Ücretsiz casus yazılım noktasına olan ilgi çok fazladır. Ancak bu programların arkasında ciddi bir teknolojik altyapı vardır ve bu altyapı sürekli olarak aktiftir. Bundan dolayı ilgili yazılımın ücretsiz olması gibi bir durum söz konusu değildir. Ücretsiz casus program şeklindeki reklamlar genel olarak dolandırıcılık amaçlıdır.

Casus program denildiğinde ilk akla gelen ve bu alanın en başarılısı olan Spy Kontrol, kullanıcılarına 24 saatlik deneme sürümü verir. Bu sürüm, adından da anlaşılacağı üzere tamamen deneme amaçlıdır. 24 saat sonunda sistem tarafından otomatik olarak kapatılır. Dolayısıyla da tek ücretsiz casus program kullanımının bu şekilde olduğu söylenebilir.

Deneme sürümü kullanıldıktan sonra ilgili yazılım beğenilir ve daha fazla kullanılmak istenirse, bu defa casus yazılım satın al işlemi yapılmalıdır. Bu işlem sayesinde casus program tekrardan aktif hale getirilir ve böylece kullanıma aynı şekilde devam edilebilir.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir