En İyi Telefon Takip Programları

En İyi Telefon Takip Programları

5
(1)

Telefon takip programları; insanların bu alandaki ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Bilindiği gibi yakın zamanda insanlar için telefon dinleme adeta bir hayaldi. Ancak gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşmasıyla kullanılmaya başlanan akıllı telefonlardan sonra bu hayal gerçeğe dönüştü. Telefon dinleme başta olmak üzere hedef telefonu detaylı bir şekilde takip edebilmek için birçok casus yazılım geliştirildi. Söz konusu yazılımlar sayesinde insan başta sevdikleri ve yakın olmak üzere istedikleri kişilerin telefonlarını takip ederek, onları tehlikelerden daha etkili bir şekilde koruma imkanı yakaladı.

Telefon dinleme programı adıyla bilinen, ancak dinlemenin ötesinde birçok farklı işlemi yapan bu yazılımlar, insanların günlük yaşamdaki farklı ihtiyaçlarını giderir. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Çocukların kimlerle iletişim halinde olduğunun tespiti ve kötü alışkanlıkların engellenmesi
 • Alzheimer ve benzer rahatsızlığı olan yaşlıların güvenliğinin sağlanması
 • İş ortaklarının takibi ve böylece gizli işlerin engellenmesi
 • Eşlerin takibi ile aldatılmaların açığa çıkarılması

Yukarıda bahsedilen yararları, daha da arttırılabilir. Bütün bunların telefon takip programı ile yapılması, insanların yaşam kalitesinde belirgin bir artış yaşanmasını sağlamıştır.

Telefon Takip Programları Özellikleri Nelerdir?

Telefon takip yazılımları denildiği zaman pek çok program adı sayılabilir. Ancak bunların tamamının kalitesi ve yapabildikleri aynı değildir. Hatta bazılarının güvenirlikleri dahi şüphelidir. Bütün bunların ardından insanların beklentilerine cevap verecek program sayısının oldukça sınırlı olduğu söylenebilir. İşte o yazılımlardan birisi de SPY Kontrol programıdır ve son derece etkilidir. Bu yazılımın sahip olduğu özellikler, beklentilerin dahi ötesindedir. Hatta bazı kişiler, hayal dahi edemedikleri takip işlemlerini bu yazılım sayesinde son derece kolay yaptıklarını ifade eder.

Telefon Takip Programı Özellikleri

SPY kontrol programının özellikleri genel olarak iki ayrı sınıfa ayrılabilir. Bunların ilki, programın yapabildikleri iken, diğeri ise teknik özellikleridir. Öncelikle programın yapabildiklerine değinelim. İşte programın yapabildikleri ve bunlara ilişkin detaylar:

 • Telefon dinleme: Hedef telefondan yapılan görüşmelerin tamamının dinlenmesi ve bunların kayda alınmasını sağlar.
 • Ortam dinleme: Hedef telefon kapalı olsa dahi, mikrofonu uzaktan aktif hale getirilebilir ve bu sayede ortamda yapılan bütün konuşmalar dinlenebilir.
 • Ortam izleme: Telefonun kamerası aktif edilerek ortamın görüntüsü alınır ve bu işlem yapılırken, kimse bir şey fark etmez.
 • GPS Konum bulma: Telefondaki GPS özelliğinin aktif edilmesi ve bu sayede hedef telefonun gün içinde nerede olduğunun tespit edilmesine imkan verir.
 • Facebook takip: Dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından olan Facebook üzerinden yapılan işlemlerin takip edilmesi, bu yazılım ile mümkündür.
 • Skype takip: Dünya genelinde kullanılan iletişim uygulamalarından olan Skype üzerinden yapılan görüşmeler, ilgili yazılım ile takip edilebilir.
 • Whatsapp takip: Dünyada en fazla kullanılan uygulamaların başında gelen Whatsapp ile sesli, yazılı ve görüntülü görüşme yapılabilir. Casus yazılım ile Whatsapp üzerinden yapılan görüşmelerin takibi mümkündür.
 • Rehber takip: Hedef telefonun rehberine erişim sağlanabilir ve burada kimlerin kayıtlı olduğu görülebilir.
 • Galeri takip: Hedef cihazın galerisindeki video ve resimlere erişim sağlanabilir.
 • Coğrafi çevreleme: Hedef telefon belli bir alana girdiğinde program tarafından takip yapan kişiye uyarı gönderilir.
 • Uygulama takibi: Hedef telefonda yüklü olan programların takibi yapılabilir.

Web sitesi engelleme: İstenilen web sitelerin telefon takip programları ile engellenmesi mümkündür. Böylece hedef telefonda ebeveyn kontrolü sağlanabilir.

Telefon dinleme programları özellikleri genel olarak bu şekildedir. Ancak diğer programlar ile SPY Kontrol karşılaştırıldığında, diğer programların son derece etkisiz kaldığı ifade edilebilir. SPY Kontrol ise bu noktada etkili bir sonuç verir.

Telefon dinleme yazılımı denildiğinde ilk olarak akla dinlemeler gelir, ancak bu yazılımların çok daha ötesini yaptıkları bilinmelidir. Casus program sayesinde hedef kişinin her hareketini ve her görüşmesini anlık olarak takip etmek mümkündür.

Telefon takip programı özelliklerini detaylı incelemek için bu sayfayı inceleyin.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon takip programları, sıradan insanların kullanımına uygun şekilde geliştirilmiştir. Bundan dolayı kullanım için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yoktur. Burada ilk yapılması gereken ve insanların çekindikleri konu, casus yazılım kurulumu olup, söz konusu işlem son derece basittir. Bunun için izlenmesi gereken adımlar genel hatları ile şu şekildedir:

 • Öncelikle hedef telefon ele geçirilir. Yaklaşık 3-4 dakika hedef telefonla baş başa kalmanız yeterli olacaktır.
 • İlgili yazılım, kendi internet sitesinden telefona indirilir.
 • İndirme işleminin ardından Google Play Store uygulaması üzerinden güvenlik ayarları değiştirilir.
 • Telefonun “Ayarlar” bölümünde dışarıdaki kaynaktan gelen uygulamaların kurulumuna izin verilir.
 • İndirilen program, sıradan bir uygulama gibi kurulur.
 • Program açıldığında sizden kullanıcı adı (mail adresi) ve şifre ister. Daha önce üyelik almışsanız, onları yazmanız yeterli olur. Ancak üye değilseniz, hızlıca mail ve şifre ile üye olmalısınız.
 • Üye olduktan sonra program aktif olarak çalışmaya başlayacaktır.
 • Bu adımların ardından indirdiğiniz dosyayı silin ve girdiğiniz indirme sitesini çerezlerden kaldırın. Böylece arkada herhangi bir iz bırakmamış olacaksınız.
 • SPY Kontrol, 24 saatlik ücretsiz deneme sürümü verir.

Yukarıdaki adımları uygulamak sadece 3 dakika sürer ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Bu adımların nasıl yapıldığına ilişkin videolu anlatımı izleyerek, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz. Casus yazılım kurulumu bu şekildedir, ancak kurulumun mutlaka gizli bir şekilde yapılması ve kesinlikle şüphe uyandırılmaması gerekir. Aksi takdirde yapılan işlemler boşuna gidebilir.

Telefon Takip Programı Anlaşılır Mı?

Telefon takip programları ile ilgili merak edilen hususlardan birisi de söz konusu yazılımların fark edilip edilmeyeceğidir. Örneğin eşinin telefonuna bu yazılımı kuran birisi, fark edilmesi durumunda ciddi sorunlar yaşayabilir. İşte bundan dolayı telefon dinleme yazılımı fark edilir mi türünden sorular çok önemlidir.

SPY Kontrol programı gizlilik konusunda en başarılı yazılımdır. Kendisine has yapısı sayesinde etkili bir gizlilik sağlar ve dışarıdan bakıldığında kesinlikle fark edilmez. Program yüklendikten hemen sonra kendisini arka plana atar ve burada çalışmaya başlar. Ekrana bildirim göndermez, bildirim ışığının yanmasına neden olmaz. Uygulama listesinde, bir sistem dosyası adıyla bulunur. Yani uygulamalara bakıldığında böyle bir yazılımın cep telefonunda kurulduğu görülemez. İşte tüm bunlar, casus program için gizlilik anlamına gelir.

Casus Telefon Takip
Casus Telefon Takip

Hedef telefona yüklenen söz konusu yazılımı sıradan insanlar kesinlikle fark edemez. Fark edilmesi için sadece bilişim uzmanının incelemesi gerekir ki, bu da son derece nadiren yaşanabilecek bir olaydır. Bu noktada da programı yüklerken ve daha sonraki süreçte dikkat çekmemeniz büyük bir önem taşır.

Telefon Dinleme Programları Yasal Mı?

Telefon takip programları, özellikle de SPY Kontrol tamamen insanların ihtiyaçları dikkate alınarak, onların yaşam kalitesinin arttırılması için geliştirilmiştir. Bu yazılım ile insanlar sevdiklerini dışarıdan gelecek tehlikelerden koruyabilir ve tehlikeli durumlardan daha önceden haberdar olabilir. Ya da çocuklarının okuldan sonra nerelere gittiğini, hangi sitelere girdiği gibi bilgileri program üzerinden alabilir ve böylece çocukların gelişimi için tehdit oluşturucu durumları engelleyebilir. Bütün bunların ise son derece yasal olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Casus yazılım veya casus program, geliştirilen her teknoloji gibi kötü amaçlar için kullanılabilir. Maalesef hayatın her alanında böyle durumlar yaşanabilmekte. Burada bilinmesi gereken, yapılan işlemlerden herkesin kendisinin sorumlu olmasıdır. Yani programın yasal olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Ortalama puan 5 / 5. Verilen oy sayısı: 1

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir