Telefon Takip Programı Kurulumu

Telefon takip programı kurulumu, herkesin kolay bir şekilde yapabileceği bir işlemdir. Bu işlemin yapılabilmesi için mobil cihazlara uygulama kurmayı bilmeniz yeterli olacaktır. Bunun haricinde herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Telefon takip yazılımı kurulumu, sadece 3 dakika sürer ve işlem sonunda yazılım otomatik olarak aktif olur. Böylece programın sağlamış olduğu avantajlardan sonuna kadar yararlanma imkanı yakalamış olursunuz.

Telefon Takip Programı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme programı kurulumu için öncelikle hedef mobil cihazın sahip olması gereken bazı özellikler vardır. Bunların başında cihazın işletim sisteminin Android olması gelir. Android olmayan cihazlara casus yazılım kurulumu yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla da ilk olarak bu şartın sağlandığından emin olun. Daha sonra ise yazılımın kurulumuna başlayın.

Kurulum için hedef telefon ile baş başa kalmanız, gizlilik adına önemlidir. Bunu sağladıktan sonra öncelikle yazılımın kendi internet sitesine, internet tarayıcınızın gizli sekmesinden girin. Daha sonra yazılımı hedef telefona indirin. Bu adımdan sonra Google Play Store üzerinden güvenlik taramasını kaldırın. Ayrıca dışarıdaki kaynaklardan gelen uygulamaların yüklenmesi için gerekli izinleri onaylayın. Bu adımların ardından kurulum için her şey hazır demektir. Normal bir uygulama kurar gibi telefon dinleme yazılımını kurun. Casus program kurulumu, yukarıda da ifade edildiği gibi sadece 3 dakika sürecektir. Bu sürenin sonunda program sistem üyelik bilgilerinizi isteyecektir. Eğer daha önceden üye değilseniz, gerçek mail adresiniz ile üye olun. Böylece program size 24 saatlik ücretsiz deneme sürümü verecektir. İlk gün, herhangi bir ücret ödemeden yazılımı kullanabilirsiniz.

Telefon takip programı kurulumu tamamlandıktan sonra sizden bazı izinler isteyecektir. Bu izinleri vermeniz, yazılımın sorunsuz olarak çalışması adına son derece önemlidir. Bu izinleri verdikten sonra her şey hazır demektir. Yazılım kendisini hemen arka plana atar ve çalışmaya başlar. Casus yazılımı kurulumu sonrasında iz bırakmamak için indirdiğiniz dosyayı silmeniz önemlidir.

Casus yazılım kurulumu, genel hatları ile bu şekildedir. Kurulumdan sonra program kendisini gizler ve çalıştığını hiçbir şekilde belli etmez. Telefon takip programı kurulumu yaparken zorlanırsanız, videolu anlatımdan yardım alabilirsiniz.