Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

0
(0)

Telefon takip programı kurulumu, sıradan olarak ifade edilen insanların dahi kolay bir şekilde yapabileceği bir işlem olarak ifade edilebilir. Zaten tam olarak bundan dolayı casus yazılım kullanım oranları yüksek seviyelere kadar gelmiştir. Bu yazılım ile insanlar ailelerini, sevdiklerini ve diğer yakınlarını daha etkili bir şekilde korumaktadır.

Bilindiği gibi telefon takip yazılımları, insanların yaşam kalitesini arttıran özel programlardır. Bu programlar ile hedef kişinin yaptığı telefon görüşmelerinden yazışmalarına kadar bütün işlemler takip edilebilir. Bunların yanında telefonun rehberinden galerisine varıncaya kadar farklı bölümlerdeki bilgilere erişim sağlanabilir. İşte bütün bunlar, casus program adıyla da bilinen yazılımların kullanımının artmasının temel nedeni olarak ifade edilebilir.

Telefon dinleme programı ile insanlar çocuklarını takip edebilmekte, okuldan sonra nerelere gittiklerini öğrenebilmektedir. Bunun dışında girilen internet siteleri, görüşülen kişiler ve çok daha fazlası öğrenilebilmektedir. İşte bütün bunlar sayesinde çocukların yanlış arkadaşlıklar yapmasının önüne geçilebilir. Bunun dışında aldatılmaların öğrenilmesi ve açığa çıkarılması, iş ortakları arasındaki şüphelerin gerçek mi, yoksa yalan mı olduğunun anlaşılması gibi amaçlar için de kullanıldığını ifade etmek yanlış olmaz. Ancak bütün bunların sağlanabilmesi için casus yazılım kurulumu sorunsuz olarak yapılmalıdır.

Casus Yazılım Kurulumu Nasıl Yapılır?

Casus program kurulumu hakkında bilgi vermeden önce bilinmesi gereken bazı önemli noktalara değinmek gerekir. Öncelikle ilgili yazılımlar sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışabilir. Bunun dışındaki cihazlarda böyle yazılımların çalışması söz konusu dahi değildir. Bir diğer husus ise casus yazılım kurulumu sadece fiziki olarak erişim sağlanarak yapılabilir. Uzaktan kurulum gibi işlemleri mümkün değildir. Bütün bunlardan dolayı hedef kişinin cep telefonu, kurulum için gizlice alınmalı ve 3 dakika içinde program yüklenmelidir. Bu bağlamda ilgili kurulumun sadece insanların yakın çevresinde bulunan insanların cep telefonlarına yapılabileceği ifade edilebilir.

Telefon takip programı kurulumu için izlenmesi gerekli olan adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • Hedef telefon fiziki olarak ele alınır ve programın internet sitesinden yazılım indirilir. Casus yazılım, Google Play Store üzerinde yer almaz. Bunun için indirme için mutlaka kendi sitesi tercih edilmelidir.
  • Google Play Store ve telefonun Ayarlar bölümünden gerekli izinler verilir.
  • Casus program kurulumdan sonra kullanıcı adı ve şifre girilir. Eğer daha önceden üyelik yoksa ilk olarak üye olunur.

Bu adımlardan sonra ilk defa kullananlar için program tarafından 24 saatlik ücretsiz (deneme) sürüm yüklenir. Bu sürümde programın bütün özellikleri vardır. Kullanarak bundan sonrası için programı kullanma veya kullanmama kararını alabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?
Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Casus Program Kurulumu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon takip programları, sadece gizli kaldıklarında etkili olurlar. Programın kendini gizleme noktasında son derece başarılı olduğu söylenebilir. Bunun dışındaki konular ise tamamen kullanıcılarla ilgilidir. Programı yüklerken kesinlikle dikkat çekmemeli ve en ufak bir şüphe uyandırmadan bu işlemi yapmalısınız.

Telefon dinleme programı kurulumu için hedef telefonun Android sistemli olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer bu noktada gerekli olan özeni göstermezseniz ve son aşamada telefonun işletim sisteminin farklı olduğunu görürseniz, verdiğiniz bütün emek boşa gidecektir.

Bilinmesi gereken bir diğer önemli konu ise yazılımın lisanslı olması gerektiğidir. Piyasada casus program satan farklı yerler ve internet siteleri vardır. Bunların bazılarının dolandırıcı olduğu ve sizin özel bilgilerinizi ele geçirmek istediği unutulmamalıdır. Ayrıca satıcının da tanınır olması büyük öneme sahiptir. Bütün bunlara dikkat edilmesi sonucunda telefon takip programı için beklentileri karşılayacağı rahatlıkla söylenebilir.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir