Gizli Telefon Takip Etme Yöntemleri

Telefon Takip Teknikleri ve Yöntemleri Nelerdir?

0
(0)

Telefon takip teknikleri ve yöntemleri nelerdir şeklindeki soruya verilecek farklı cevaplar olabilir. Ancak tam manasıyla bu işi yapmak isteyenler için tek bir seçenek vardır ve o da telefon takip programı olarak bilinen yazılımlardır. Bunların haricindeki yöntemleri sıradan insanları kullanması mümkün olmadığı gibi casus yazılım haricindeki yöntemlerin genel olarak beklentileri de karşılamadığının altı çizilmelidir.

Günümüzde insanların kullanabileceği çok sayıda telefon takip yazılımı vardır, ancak bunların kaliteleri arasında belirgin farklar bulunur. Dolayısıyla da insanların doğru yazılımı seçmesi, beklentilerinin karşılanması adına önemli bir detaydır. Bunun haricinde de ilgili yazılımlardan bazılarının güvenilir olmadığı ve sadece dolandırıcılık için kullanıldığı söylenebilir. İşte bütün bunlar dikkate alındığında, günümüzde telefon takip yöntemleri için tercih edilecek en doğru seçimin Spy Kontrol programı olduğu söylenebilir.

Telefon Takip Programı Özellikleri Nelerdir?

Telefon takip programı söz konusu olduğunda, insanların aklına bu yazılımların sadece telefon dinlemesi yapabildiği gelir. Ancak bu tam olarak doğru değildir. Çünkü casus program adıyla da bilinen bu yazılımlar, dinlemelerden çok daha fazlasını etkili bir şekilde yapabilir. Öyle ki, programın yaptıkları karşısında birçok kişi şaşkınlık yaşar.

Casus program tarafından yapılacaklara geçmeden önce bu yazılımların sadece Android tabanlı cihazlarda çalıştığının altının çizilmesi gerekir. Bunun dışındaki sistemlerde böyle bir yazılımın çalışması mümkün değildir. Bundan dolayı yazılımı satın almadan önce burada bahsedilen hususa dikkat etmeniz büyük bir önem taşır.

Telefon dinleme yazılımı tarafından yapılabilen birçok işlem vardır ve bunlar, insanların hedef kişi hakkında oldukça detaylı bilgiler almasını sağlar. İşte o işlemlerden öne çıkanlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon dinleme: Hedef telefondanki SIM kart üzerinden, yani telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin anlık olarak dinlenmesini sağlar. Hatta siz müsait değilken yapılan konuşmaları da kayda alır. Böylece herhangi bir konuşmayı kaçırmanız söz konusu olmaz. Kısacası telefon dinleme konusunda oldukça başarılıdır.
  • Whatsapp takip: Bilindiği gibi günümüzde en fazla kullanılan iletişim uygulaması Whatsapp’tır. Bu mobil uygulama üzerinden yapılan görüşmelerin takibi, etkin bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Skype takip: Bir diğer önemli iletişim uygulamasından yapılan görüşmelerin takibi de aynı şekilde gerçekleştirilir.
  • Rehber takip: Hedef telefonun rehberine anlık olarak erişim sağlanır. Hatta bu erişim ile rehbere eklenen yeni kişiler dahi takip edilebilir.
  • Galeri takip: Telefonların galerisinde yer alan video ve fotoğraflar, telefon sahibi hakkında çok önemli bilgiler verir. İşte o bilgilere erişim sağlamak, burada bahsedilen casus yazılım ile oldukça kolaydır.
  • Ortam dinleme: Hedef kişi, bütün görüşmelerini telefondan yapmaz. Bazen yüz yüze de önemli görüşmeler yapabilir. Bunları nasıl dinleyeceğim diye üzülmenize gerek yok. Casus program, hedef telefondan görüşme yapılmasa dahi, telefonun mikrofonunu aktif hale getirebilir. Böylece ortamda yapılan bütün görüşmelere erişim sağlanır.
  • Ortam izleme: Bir önceki özelliğin görüntüleme versiyonu olarak ifade edilebilir. İlgili işlem ile ortamda kimlerin olduğu rahatlıkla öğrenilebilir.
  • GPS Konum bulma: Bir kişinin gün içinde nerede olduğunu, nerelere gittiğini anlamınızı sağlayan özelliktir.
  • İnternet geçmişini öğrenme: Hedef telefondan hangi web sitelerine girildiğini öğrenmenizi sağlar.
  • Web sitesi engelleme: Hedef telefondan bazı sitelere girişi engelleyebilirsiniz. Böylece çocuklarınızın ya da yakınlarınızın, zararlı sitelere girmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Yukarıda bahsedilen özellikler dikkate alındığında, telefon takip teknikleri içinde çok özel bir yeri olan Spy Kontrol programı ile bir kişinin anlık olarak izlenmesi mümkündür. Bu casus yazılım ile kişinin gün içinde nerelere gittiği, kimlerle görüştüğü, bu görüşmelerin içeriğinin ne olduğu, hangi sitelere girdiği, hangi mobil uygulamaları kullandığı ve kimleri aradığı gibi birçok bilgi kısa sürede elde edilebilir. Bütün bunlar ise hedef kişiye dair çok önemli bilgilerin elde edilmesi demektir.

Telefon Takip Teknikleri ve Yöntemleri Nelerdir?
Telefon Takip Teknikleri ve Yöntemleri Nelerdir?

Telefon Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Telefon takip programları, kolay bir kullanıma sahiptir. Söz konusu işlem için herhangi bir teknik bilgi gerekmez. Daha farklı bir ifade ile cep telefonu kullanmayı bilenlerin bu yazılımları da rahatlıkla kullanabileceği söylenebilir. Panel üzerinden erişim sağlanacak menü ile istenilen işlemler yapılabilir.

Casus program kullanımına ilişkin dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların başında ise gizlilik gelir. Kesinlikle kullanım sırasında şüphe çekilmemesi ve gizliliğe dikkat edilmelidir. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuç, tam anlamıyla bir hayal kırıklığı olacaktır.

Telefon Takip Programı Fiyatları

Telefon takip programı fiyatı, farklı seçeneklere sahiptir. Öncelikle Spy Kontrol, farklı paketler şeklinde kullanıcılara sunulur. Bunların kullanım süreleri ve bazı özellikleri farklıdır. Bundan dolayı fiyatlar arasında bazı farklılıklar söz konusudur. Ancak genel olarak her bütçeye uygun fiyatlar olduğu söylenebilir. Casus yazılım fiyatları seviyesine baktığınızda, bunu çok daha net bir şekilde anlayacaksınız.

Telefon takip programı satın al işleminin doğru noktadan yapılması da son derece önemlidir. Öncelikle almış olduğunuz yazılımın lisanslı olması gerektiğini asla unutmayın. Bundan dolayı bilinmeyen ve güvenilir olmayan yerleri tercih etmeyin. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sonucun sizin için ciddi olumsuz sonuçları olabilir.

Bir diğer önemli husus ise alınan casus program, mutlaka lisanslı olması ile ilgilidir. Çünkü lisanslı olmayan yazılımlar, beklentileri tam olarak karşılamayacağı gibi güvenli de değildir. Bazen kişisel bilgilerinizi istemediğiniz üçüncü kişilere gönderebilir ve bu kişiler tarafından şantaja uğrayabilirsiniz. Bazen de daha farklı sorunlar yaşanabilir. İşte tüm bunların önüne geçilmesi için ilgili yazılımın doğru yerden, lisanlı olarak alınması gerekir.

Casus yazılım ücretsiz olarak sadece 24 saat kullanılabilir. Deneme sürümü kapsamında bu yazılımı kullanabilir ve özelliklerini daha yakından görebilirsiniz. Bu sayede telefon takip programı satın al işlemi yapıp yapmaya karar verirsiniz.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir