Telefon Takip Yazılımlarının Karşılaştırılması

0
(0)

Telefon takip yazılımları karşılaştırılması, hangi yazılımın daha iyi olduğunu ortaya koyan önemli bir uygulamadır. Bilindiği gibi akıllı telefonların yazılım yüklenebilir olması ve internete erişiminin bulunması, telefon takip programları için çıkış noktası olmuştur. O andan itibaren ise birçok program geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Bunlardan bazıları son derece başarılı iken, bazıları için ise aynı ifadeleri kullanmak çok zordur. Yazımızın devamında ilgili yazılımların karşılaştırılmasına ilişkin genel detayları bulabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nedir?

Casus program olarak da bilinen telefon takip programı, adından da anlaşılacağı gibi mobil cihazların uzaktan takip edilmesini sağlayan özel yazılımlardır. Başta uzaktan telefon dinleme olmak üzere fiziksel erişim olmadan telefon takip etmenin en etkili yoludur. Bu yöntem ile hedef cihazdaki bütün bilgilere, programın kabiliyetine bağlı olarak erişim sağlamak mümkündür.

Günümüzde telefon dinleme programları çok fazla ilgi görür. Bunların genel özellikleri aynı gibi olsa da, programlar arasında ciddi farklılıklar vardır. Bundan dolayı bazı programlar biraz daha öne çıkar. Diğerleri ise beklentileri tam karşılayamadığından memnuniyet oranları düşüktür.

Casus yazılım, telefonların dinlenmesinden uygulamaların takibine varıncaya kadar çok sayıda işlemi başarılı bir şekilde yapar. Böylece insanlara ihtiyacı olan bilgileri verir. Esasen söz konusu yazılımların geliştirilme amacının insanların güvenlik kaygıları olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kullanım amaçlarına bakıldığında bu durum çok daha net bir şekilde anlaşılmaktadır. Aldatılma durumlarının açığa çıkarılması, çocukların güvenliklerinin sağlanması, çalışanların takibi ve benzeri birçok nedenden dolayı ilgili yazılımlar kullanılır. İnsanların yaşam kalitesini belirgin bir şekilde yükseltir.

En İyi Casus Program Hangisidir?

Casus program ile ilgili genel bilgiler yukarıda yer almaktadır. Piyasada bu şekilde çalışan farklı yazılımlar vardır, ancak bunların arasında kalite farkı bulunur. Spy Kontrol, en kalitelileri olarak dikkat çeker. İlgili yazılımların genel özelliklerine bakıldığında gizlilik, veri aktarım hızı, istenilen verilere ulaşma gibi alanlarda Spy Kontrol programının daha önde olduğu son derece açıktır.

Spy Kontrol yazılımının özelliklerine daha yakından bakıldığında, birçok insanın hayal dahi edemediği işlemlerin olduğu görülecektir. Bu casus program tarafından yapılan işlemlerden bazıları; telefon dinleme, ortam dinleme, ortam izleme, Facebook takip, Skype takip, Whatsapp takip, GPS konum bulma ve benzerleri şeklindedir. Dolayısıyla da bu yazılımı hedefe telefona kuran kişiler, takip ettikleri kişinin gün içinde neler yaptığını, hangi sitelere girdiğini, kimlerle görüştüğünü, kimlerle yazıştığını ve benzer detayları rahatlıkla öğrenebilir.

Telefon Takip Yazılımlarının Karşılaştırılması
Telefon Takip Yazılımlarının Karşılaştırılması

Spy Kontrol ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer önemli detay ise ilgili yazılımın gizlilik konusunda başarısıdır. Yazılım kurulduktan hemen sonra arka plana geçer ve burada çalışmaya devam eder. Ancak dışarıdan bakıldığında kesinlikle belli olmaz. Hatta uygulama listesi ayrıntılı olarak kontrol edilse dahi böyle bir yazılımın olmadığı görülür. Çünkü uygulama listesinde genellikle sistem dosyalarının adıyla yer alır. Bundan dolayı fark edilmesi çok zordur ve çok ciddi bir uzmanlık gerektirir. Kısacası sıradan olarak ifade edilen insanların bu yazılımı fark etmesi imkansızdır

Telefon Takip Programı Fiyatları

Merak edilen hususlardan birisi de casus program fiyatları olup, bu konuda bilinmesi gereken önemli detaylar vardır. Öncelikle ilgili yazılımın ücretsiz olması gibi bir durum olmadığı bilinmelidir. Bazı yerlerde casus program ücretsiz olarak da kullanılabilir şeklinde reklamlar veya tanıtımlar var. Bunlar gerçek değildir. Sadece Spy Kontrol tarafından sunulan 24 saatlik deneme sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunun dışında telefon takip programı satın al işlemi yapılarak söz konusu yazılım kullanılabilir.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir